Ayça Çağlar

CHP Ankara Kadın Kolları Başkanı Çağlar’dan Ramazan Bayramı mesajı: Dayanışma ve umut vurgusu
CHP Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayça Çağlar’dan İmamoğlu davasına sert tepki
Gölbaşı pazarında geçim isyanı: “Her tezgâh ekonomik krizin fotoğrafı”
Keçiören’deki kadın katliamına Ankara’da sert tepki: "Sizin izinleriniz kadınları öldürüyor!"
Eşit temsil seferberliği: CHP Ankara Kadın Kolları başkentte demokrasi köprüsü kurdu!
CHP Ankara Kadın Kolları Başkanı Çağlar’dan "ortak hedef” vurgusu
CHP’li kadınlardan Ankara'da iki büyük eylem: “Boş Tencere” ve “Önce Hürriyet”
CHP’li Ayça Çağlar’dan Ankara’da genç kadınlar için eşit eğitim vurgusu
CHP Ankara Kadın Kolları Başkanı Çağlar: Halkın iradesine sahip çıkıyoruz
CHP Kadın Kolları Ankara İl Başkanı Çağlar, Yeni Ankara'ya konuştu! "Kadın cinayetleri tesadüf değil"
Kadın cinayetlerine isyan! CHP’li kadınlardan Başak Gürkan Arslan tepkisi
CHP Ankara Kadın Kolları Başkanı Çağlar’dan hükümete sert çıkış: “Okul masrafları velileri ezdi"
CHP’li Çağlar'dan 'lüks yat' tepkisi: "Bakan acil istifa etmeli"
Ayça Çağlar Gölbaşı’nda kadınlarla buluştu: "Birlikte güçleneceğiz"
CHP Ankara Kadın Kolları Başkanı Ayça Çağlar, Polatlı'da kadınlarla bir araya geldi
CHP Kadın Kolları Ankara Başkanı Ayça Çağlar’dan Şereflikoçhisar ilçe örgütüne ziyaret
CHP’li Ayça Çağlar’dan 19 Mayıs mesajı: “Aydınlık bir gelecek kuracağız”
Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayça Çağlar: Kimin aile olduğuna halk karar verir
Av. Ayça Çağlar: “Söylemler boş, emekçi kadınlar yoksulluğa mahkum”

Popüler Haberler